سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - January 19 2021
کد خبر: ۱۰۶۱۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ملت ایران زیر بار استکبار نخواهد رفت، اظهار داشت: آنهایی که می گویند انقلاب به پایان رسیده خود تمام شده اند، زیرا انقلاب اسلامی حرکت جهشی خود را در مسیر پیشرفت آغاز کرده است.
حجت الاسلام کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه با تسلیت رحلت آیت الله خزعلی افزود: وی فردی مومن، مجاهد در راه خدا و سخت گیر در برابر انحرافات سیاسی بود.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان سپاه پاسداران و سخنرانی های اخیر ایشان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب از همه هوشیاری، در صحنه بودن و حفظ آمادگی های لازم در همه جبهه هایی که دشمن قصد تاخت و تاز به ما دارد را خواستار شدند.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سپاهیان جزء برجستگی های انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: ایشان در جمع فرماندهان سپاه روی کلمه سپاه و انقلاب اسلامی تاکید کردند و تنها ارگان و تشکیلاتی که وظیفه ذاتی آن رصد کننده توطئه های داخلی و خارجی است و باید چتر اطلاعاتی قوی داشته باشد،ر همین سپاه پاسداران است.
وی افزود: سپاه باید تمامی خطرات دشمنان علیه کشور در نطفه خفه کند و آن کسانی که می گویند انقلاب اسلامی به پایان رسیده است خودشان به پایان رسیده اند زیرا تازه انقلاب را خود را آغاز کرده و مردم ما هرگز با روحیه انقلابی برای مبارزه با آمریکای فریبکار آدم کش تا ظهور امام زمان (عج) خسته نمی شوند.
صدیقی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب، انقلاب را دائما در حال تحول اعلام کردند و متدینین شهادت را صعود و پرواز و سعادت بزرگ تلقی می کنند و انقلاب ما، انقلاب اخلاقی و دینی و تحول بنیادین فرهنگی و دینی است.
وی افزود: انقلاب ما در منطقه به دنبال بازکردن جبهه های جدید است و ما به پایان راه نرسیدیم و جوانان انقلابی را در مسیر پیشرفت کشور قرار داده است.
امام جمعه موقت تهران افزود: شعار اول انقلاب این بود ملت و نهضت ما حسینی (ع) است و امروز این شعار اول انقلاب تجلی پیدا کرده ومرحله حرکت جهشی کشور ما شروع شده است و انقلاب ما هرگز حرکت ارتجاعی و عقب گرد نخواهد داشت، زیرا این مسیر درخور ملتی با تقدیم شهیدان بسیار نیست.
وی افزود: امروز بنی امیه زمان ما، آمریکا است و جنایات آمریکا و اسراییل همان جنایت حرمله ها و شمرها است واین ملت با خون شهیدان خود پیمان بسته اند که در کنار سپاه، عاشق شهادت باشند.
صدیقی حادثه مکه مکرمه را از بی کفایتی حاکمان آل سعود دانست و افزود: هرچند سالی اتفاقی عجیب در حج رخ می دهد و جهان اسلام را سوگوار می کند، به بازماندگان و رهبر انقلاب تسلیت می گوییم.
وی همچنین با اشاره به تعرض صهیونیست ها به مسجد الاقصی اظهار داشت: این جنایت کاران به هیچ مرزی و حتی به قانون خود پایبند نیستد و در عین حال سازمان ملل هم واکنشی نشان نمی دهد و در عمل هم از آدم کش ها حمایت می کند.
صدیقی بامحکوم کردن ورودصهیونیست ها به داخل مسجد الاقصی خاطرنشان کرد:این جنایت هایی که درفلسطین اشغالی رخ می دهد باعث کوتاه تر شدن عمر رژیم صهیونیست خواهد شد و حتی زودتر از وعده رهبر معظم انقلاب ، عمر این رژیم به 25 سال نخواهد رسید.
امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه امیرالمومنین (ع) یکی از الزامات برای مسوولین را رحم، دوستداری و لطف با مردم دانسته اند، اظهار داشت: تهدید مردم و افراطی نامیدن جوانان انقلابی با لطف همخوانی ندارد، لذا تهدید مردم و به وجود آوردن فضایی که نتوان حرف حق را زد خلاف دستورات امیرالمومنین (ع) به مسوولین است.
نام:
ایمیل:
* نظر: