چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - September 30 2020
کد خبر: ۱۰۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۱
هیات تجاری ،اقتصادی کشور ترکیه، با حضور 60 سرمایه گذار روز یکشنبه وارد بوشهر می شود.
سفر هیات اقتصادی ترکیه به بوشهر

رییس اتاق بازرگانی و صنعت و معدن استان بوشهر، گفت: این هیات تجاری 60 نفری شامل تعدادی از سرمایه گذاران ترک در زمینه های مختلف و بازرگانان و رییس اتاق بازرگانی شهر ازمیر ترکیه است که برای شناسایی، بررسی و ارزیابی موقعیت های مختلف سرمایه گذاری استان بوشهر به این استان سفر می کنند.

ˈعلی اکبر شریف پور بوشهریˈ افزود: این هیات روزیکشنبه از تهران به صورت مستقیم به عسلویه پرواز می کنند و پس از بازدید از تاسیسات نفت و گاز منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس وجلسات و مذاکراتی دراین زمینه با مدیران و مسوولان ذیربط به بوشهر عزیمت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: هیات اقتصادی ترکیه در نشستی به میزبانی اتاق بازرگانی و صنعت ومعدن استان بوشهر به تبادل اطلاعات پرداخته و به بحث و گفت و گو در زمینه های مشترک کاری می پردازند.

شریف پور بوشهری بیان کرد: از دیگر برنامه های هیات در استان بوشهر بادید از حوزه نخیلات استان، پرورش ماهی و میگو، منطقه ویژه اقتصادی، اداره بنادر و دریانوردی و جلسه با استاندار، شهردار و اعضای شورای شهر بندر بوشهر است.

رئیس اتاق بازرگانی و صنعت و معدن استان بوشهر با بیان اینکه این سفر در پاسخ به سفر هیات بوشهری به ازمیر ترکیه برنامه ریزی شده است، گفت: امیدواریم با توجه به قابلیت های بالایی که استان بوشهر در زمینه های مختلف دارد، در آینده ای نزدیک شاهد مراودات بیشتری بین دو کشور بویژه بندر بوشهر و ازمیر ترکیه در زمینه های تجارت، گردشگری، سرمایه گذاری و سایر زمینه ها باشیم.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: