چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - May 12 2021
کد خبر: ۱۲۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹
رهبر معظم انقلاب حق نامزد انتخابات را جزو حق الناس دانستند و گفتند: اگرآدم صالحی است او را رد نکنیم و اگر آدم ناصالحی است راهش ندهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر انقلاب این مطلب را صبح دوشنبه در در دیدار ائمه جمعه ی سراسر کشور بیان کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای انتخابات را نعمتی بزرگ و از برکات نگاه روشن و عمیق امام بزرگوار دانستند و تاکید کردند:انتخابات را خراب نباید کرد، بعضی ها خوششان می آید و عادت دارند که از نزدیکی انتخابات دائم بدمند بر کوس نامطمئن بودن انتخابات. این خیلی عادت و مرض بدی است.
ایشان با تاکید بر این که انتخابات، انتخابات سالمی است، ادامه دادند: از اول انقلاب تا به حال در انتخابات، تخلف سازمان یافته مطلقا وجود نداشته و رفتار همه دولتها رفتار مسئولانه بوده است. 
رهبر انقلاب درباره مساله حق الناس در انتخابات نیز خاطرنشان کردند: در زبان ها تکرار می شود که فلانی گفته که حق الناس؛ باید به عمق حق الناس برسیم. حق الناس فقط به این معنی نیست که در خواندن آرا تخلف نکنند. 
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به جایگاه نماز جمعه اظهار داشتند: نماز جمعه، قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق در جنگ اعتقادی، فرهنگی و سیاسی است. 
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان این که این جنگ بر ما تحمیل شده است، تصریح کردند: فرمانده قرارگاه، شخص امام جمعه است و نماز جمعه، قلب فرهنگی هر شهر است.
نام:
ایمیل:
* نظر: