يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - June 07 2020
کد خبر: ۱۲۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که چهار نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نیابت از این کمیسیون از تاسیسات هسته ای فردو بازدید کردند.

حجت الاسلام حسین سبحانی نیا اظهار کرد: صبح امروز علاءالدین بروجردی، محمدحسن آصفری، اسماعیل کوثری و محمدرضا محسنی ثانی از طرف کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای فردو بازدید کردند که این بازدید تا بعدازظهر طول خواهد کشید.

وی گفت که قرار است گزارش این بازدید به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارائه شود تا این کمیسیون جمع بندی اش را در آینده به صحن علنی ارائه کند.

سبحانی نیا توضیح داد: گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد نحوه اجرای برجام شامل بازدید کمیسیون از تاسیسات هسته ای نطنز، فردو و اراک و همچنین گزارش وزارت خارجه در این خصوص به کمیسیون است.

وی گفت که طبق مصوبه مجلس وزارت خارجه بعد از سه ماه باید گزارشی از نحوه اجرای برجام به کمیسیون بدهد که موعد سه ماهه قبل از پایان سال است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گفت که تاکنون این کمیسیون از تاسیسات هسته ای نطنز بازدید داشته، امروز نیز برخی از اعضا در حال بازدید از فردو هستند و طی هفته آینده و یا دو هفته بعد از آب سنگین اراک نیز بازدید می‌کنند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: