چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - May 12 2021
کد خبر: ۱۳۵۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹
خطیب جمعه تهران گفت: اگر حضور مومنان، وفاداران به راه امام و شهدا (در پای صندوق های رای) قوی باشد می توانیم مجلس قوی، کارآمد و وفادار به انقلاب داشته باشیم؛ یک مجلس دلسوز به پابرهنه ها و توده های پایین جامعه از نظر اقتصادی و فرهنگی.
حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران با مهم خواندن مساله انتخابات اظهار داشت: انتخابات در سه مرحله بسیار اهمیت دارد؛ یکی، اصل حضور مردم که دلیل ادامه حیات سیاسی مردم است، اعلان دخالت مردم در سرنوشت خودشان است که از برکات انقلاب، احساس هویت بود که ما صاحب فکر و نقشیم و می توانیم با حضورمان دینمان را حفظ کنیم.
وی اضافه کرد: ما یاران دینیم، جنود الهی هستیم؛ انقلاب کردیم و آن را حفظ می کنیم، آمدن سر صندوق های رای اعلان این است که همچنان مومن به انقلاب، امام، شهدا و آرمان های انقلاب که اجرای عدالت اسلام احیای امر مساکین و پابرهنه هاست هستیم و ما از پای نمی نشینیم و باید این عدالت را به عدل جهانی برسانیم.

**این که جمعی همیشه بخواهند پست ها را در اختیار داشته باشند فرسایشی است 
صدیقی همچنین اظهار داشت: این که خداوند خمس و زکات را واجب کرده برای این است که ثروت یک جا متمرکز نشود؛ این که یک جمعی همیشه بخواهند پست ها را در اختیار داشته باشند فرسایشی است و باید بگردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: