دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - September 21 2020
کد خبر: ۱۳۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق سیار مستقر در وزارت کشور به ملت بزرگ ایران برای حضور فعال در این روز سرنوشت ساز را در پای صندوق های رای در سراسر کشور تبریک گفت و اظهارداشت: گزارش هایی که هم اکنون دریافت کردیم در سراسر کشور امنیت کامل وجود دارد و حضور مردم در پای صندوق ها نیز پرشور است.
رییس جمهوری ادامه داد: انتخابات و امروز در واقع نمادی از استقلال سیاسی کشور و حاکمیت ملی است، اگر قبل از پیروزی انقلاب، دست های بیگانه برای اداره کشور تصمیم می گرفتند در طول این 37 سال این مردم ایران هستند که در انتخابات در پای صندوق با دستان پربرکت خود برای کشور تصمیم می گیرند.
روحانی ادامه داد: امروز به دست مردم و با اراده و همت مردم دو نهاد بسیار مهم یعنی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شکل می گیرد. 
وی همچنین اظهار داشت: رای امروز مردم یک سرمایه گذاری بسیار پرسودی است؛ یک ساعت پای صندوق آرا بودن، آرا را نوشتن و آن را تحویل دادن و استفاده کردن از ثمره چهار ساله برای مجلس شورای سلامی و هشت ساله برای مجلس خبرگان رهبری یک سرمایه گذاری پرسود است. 
رییس دولت یازدهم خاطرنشان کرد: کدام تجارت پرسودی است که یک ساعت کار و تلاش باشد و چهار یا هشت سال آثار آن امنیت ملی، آرامش، عزت سیاسی کشور، امید به آینده و رونق اقتصادی باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: