چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - May 12 2021
کد خبر: ۱۴۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بهبود شرایط اقتصادی کشور گفت: برای توسعه و پیشرفت کشور نیاز به همت و مجاهدت بیشتر وجود دارد.
 علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز(چهارشنبه) در دیدار با کارکنان اداره ترابری نهاد قانونگذاری با ابراز خرسندی از حضور در جمع پرسنل این اداره گفت: شما زحمات زیادی در سال می‌کشید که زحمات شما از چشم ما مغفول نبوده است.

وی ادامه داد: کارکنان اداره ترابری در شرایط سخت با نشاط و ادب و مهربانی کار خود را انجام می‌دهند و من وظیفه داشتم در پایان سال از شما تشکر کنم.

 لاریجانی افزود: شرایط کاری سختی در مجلس وجود دارد و گاهی جلسات کمیسیون‌ها تا دیروقت ادامه دارد، به طور مثال در ایام بودجه و حتی ایامی که موضوع برجام مطرح بود نشست‌ها تا دیروقت ادامه داشت و کارکنان زحمتکش اداره ترابری زحمت جابه‌جایی نمایندگان را انجام می‌دادند و بنده کاملا در جریان زحمات شما هستم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بدون پشتیبانی کارکنان اداره ترابری، مجلس نمی‌تواند به طور مطلوب کار کند و روحیه و مهربانی و نشاط کاری شما روی فعالیت نمایندگان تاثیرگذار است.

 لاریجانی افزود: شرایط اقتصادی سخت کشور مانند مشکلات بیکاری و تورم باعث شده شرایط کاری نمایندگان سخت شود و بنده نیز که به شهرستان‌ها سفر می‌کنم مطالبه بسیاری از مردم رفع مشکل بیکاری است و سایر نمایندگان نیز با این موضوع روبرو هستند اما دستشان خیلی باز نیست اما رفتار عاطفی و مودبانه شما باعث می‌شود افراد بسیار بهتر کار کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بهبود شرایط اقتصادی کشور گفت: سروصداهای حاشیه‌ای برای یک کشور مضر است، بنابراین باید وقت مسئولان صرف رفع مشکلات اقتصادی کشور شود.

 لاریجانی گفت: برای توسعه و پیشرفت کشور نیاز به همت و مجاهدت وجود دارد و امیدوارم ان‌شاءالله مسیر پیشرفت کشور فراهم شود.

وی ادامه داد: پس از به سرانجام رسیدن توافق هسته‌ای امیدوارم فضای رونق و کسب و کار ایجاد شود البته باید همت داشت و از مشاجرات پرهیز کرد و به اصل موضوع پرداخت.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس نهاد قانونگذاری و تصمیم گیری در کشور است و کارکنان اداره ترابری مجلس در خانه ملت کار می‌کنند که در بهبود تصمیم‌گیری‌های نمایندگان مردم نقش دارند.

لاریجانی افزود: مذاکرات هسته‌ای در سال جاری به نتیجه رسید و سنگی از جلوی پای مردم برداشته شد و این موضوع در مهرماه در مجلس به تصویب رسید و با تذکر و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری دستور اجرای برجام صادر شد، همچنین در سال جاری انتخابات باشکوه مجلس به خوبی انجام شد.

وی تصریح کرد: امیدوارم مجلس آینده پرکار و وظیفه شناس باشد و با خدمت به مردم از حضور مردم در انتخابات قدردانی شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خطاب به کارکنان اداره ترابری مجلس گفت: گاهی ممکن است در جریان کار اوقات تلخی‌هایی وجود داشته باشد اما روحیه بالا و نجابت شما کارکنان اداره ترابری قابل تقدیر است و مسئولان می‌دانند که تحمل شما بالا است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رفع مسائل کارکنان اداره ترابری مجلس ادامه داد: امیدوارم تمامی مردم و خانواده‌های کارکنان اداره ترابری مجلس سال خوبی را پیش رو داشته باشند و با روحیه آسوده خدمت کنند.
منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: