دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - April 19 2021
کاروان تدبیر و امید در ایستگاه بیست و ششم
کد خبر: ۱۴۴۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
رئیس جمهوری به همراه كاروان تدبیر و امید صبح سه شنبه برای انجام نخستین سفر داخلی در سال 1395 از طریق راه آهن عازم سمنان شد.
سخنرانی در جمع مردم سمنان، دیدار با ایثارگران و برگزیدگان استان، نشست توسعه و سرمایه گذاران در استان، تشكیل جلسه شورای اداری و همچنین نشست خبری با نمایندگان رسانه های استانی با حضور رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت از جمله برنامه های این سفر است.
این سفر؛ بیست و ششمین سفر داخلی رییس جمهوری و كاروان تدبیر و امید است.
محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری در نشست توسعه و سرمایه گذاران استان سمنان كه سه شنبه هفته گذشته در ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: سال ٩٥ كه با تدبیر رهبر معظم انقلاب اقتصاد محور شده است، فرصتی بزرگ برای توسعه همه جانبه كشور در اختیار قرار داده است.
وی اقدام عملی از سطح ملی به منطقه ای را از مهم ترین اهداف و تدابیر دولت خدمتگزار دانست كه سفر رییس جمهوری به استان سمنان نقطه عطف و فرصتی بی بدیل برای تحقق این هدف خواهد بود.
معاون رئیس جمهوری به تامین شرایط و فعال سازی همه امكانات مالی، سرمایه ای و انسانی برای توسعه كارآفرینی در سیاست های اقتصاد مقاومتی اشاره و تاكید كرد: باید این امر را در استان سمنان محقق كنیم. 
رییس جمهوری و كاروان تدبیر و امید از 24 دی سال 92 تاكنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس)، خراسان شمالی، كردستان، شهرستانهای استان تهران( اسلامشهر ، رباط كریم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)و یزد سفر كردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: