دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - May 23 2022
بهرام قاسمي در واكنش به سخنان كريمي قدوسي:
کد خبر: ۲۱۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸
نقل قول ايشان مخدوش، گزينشي و به منظور بهره‌برداري كاملا سياسي تنظيم شده است
بدنبال انتشار مصاحبه آقای کریمی قدوسی با برخی خبرگزاری ها و توزیع متنی مخدوش میان برخی رسانه های کشور و انتساب سخنانی به وزیر محترم امور خارجه در جلسه مشترک شورای معاونین وزارت امور خارجه با اعضای محترم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در شامگاه دوشنبه مورخ ۲۸ آذر ماه،  بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن رد اظهارات آقای کریمی قدوسی نماینده محترم ‌مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نامبرده از قضا در آن جلسه حضور نداشتند و نقل قول ایشان از سخنان وزیر امور خارجه کاملا نادرست، مخدوش و گزینشی و احتمالا به منظور بهره برداری کاملا سیاسی و جناحی تحریر و تنظیم شده است.
قاسمی تاکید کرد: نقل قول های منتشره کاملا مغایر  با بیانات و اظهارات وزیر امور خارجه بوده  و ابن ناراستی در بیان و نقل قول با واقعیت سخنان وزیر امور خارجه در تضاد کامل قرار دارد. وی افرود: چنین اقدامی ناروا و دور از شوون اخلاقی است که تمامی ما باید به آن متخلق و پایبند باشیم.
سخنگوی وزارت امور خارجه جناحی و سیاسی کردن مسائل ملی را خلاف مصالح کلی کشور و امنیت ملی برشمرد و اظهار داشت: نقل قول مطالب صحیح از جلسات محرمانه هم بر خلاف مصالح و امنیت ملی کشور است حال آنکه نقل قول های نادرست صد درصد خلاف اخلاق و مصالح کشور و نظام تلقی می شود.

منبع: اعتماد
نام:
ایمیل:
* نظر: