سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - June 19 2018
کد خبر: ۳۰۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
 محمد نهاوندیان*:مؤثرترین راه انتقام از طراحان جنایت تروریستی ١٧ خرداد، پافشاری بر پیام وحدت و حضور ٢٩ اردیبهشت، پاسداری از مردمسالاری دینی و استواری در مسیر پیشرفت و اعتدال است. آنچه بدخواهان چشم دیدن آن در ایران را ندارند، آزادی و آرامش و امنیت است.
پادزهر تروریسم- محمد نهاوندیان*
آنچه حامیان ترور را خشمگین می‌کند، دیدن همبستگی و نشاط و شکوفایی اقتصادی در ایران است و آنچه نسخه تکفیری و خشونت‌بار و تحریفی آنان از دین را باطل می‌کند
ارائه الگوی موفق آزادی و استقلال و مردمسالاری در ایران اسلامی است. 
اربابان زر و زور و تزویر که تروریست‌های زنجیری را می‌پرورند و گسیل می‌کنند می‌خواهند گفتمان جامعه ایران را از تولید و اشتغال منحرف کنند و کشور را از وحدت به دو دستگی بکشانند و احساس ناامنی را جانشین امنیت اقتصادی و سیاسی و فرهنگی کنند. 
مردم فهیم ایران نخواهند گذاشت تروریست‌ها برایشان تعیین گفتمان کنند. امروز بهترین تسلیت به خانواده شهیدان مظلوم مرقد و مجلس، تحکیم وحدت ملی و شتاب بخشیدن به خدمت به محرومان است. یاد شهیدان مردمسالاری دینی را با حراست از مردمسالاری دینی گرامی می‌داریم.
آن فروریخته گل‌های پریشان در باد / کز می جام شهادت همه مدهوشانند/ نامشان زمزمه نیمشب مستان باد / تا نگویند که از یاد فراموشانند
*رئیس دفتر رئیس‌جمهوری

نام:
ایمیل:
* نظر: