سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - June 19 2018
کد خبر: ۳۰۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
تیم والیبال ساحلی یک کارگران ایران با شکست روسیه، قهرمان پنجمین دوره رقابت های جهانی ورزش کارگری شد.
 تیم والیبال ساحلی یک ایران متشکل از یعقوب بیکی، کمال قریشی، محمد تماجزه و عبدالله آذر در مرحله نیمه نهایی این رشته عصر روز گذشته در شهر ریگا به مصاف فرانسه رفت و با امتیازهای 21 بر 19 و 21 بر 13 این تیم را شکست داد تا حریف روسیه در فینال شود.

ساحلی بازان ایران که برای رسیدن به نیمه نهایی تیم های یک و دو لتونی، فرانسه و اتریش دو را شکست داده بودند، در ست نخست بازی در دیداری نزدیک با امتیاز 21 بر 19 برابر روسیه به پیروزی رسیدند.

در ست دوم دو تیم بازی محکمی را از خود به نمایش گذاشتند و در نهایت تیم روسیه با نتیجه 23 بر 21 به پیروزی رسید تا قهرمان در ست سوم مشخص شود.

تیم والیبال ساحلی یک ایران در ست سوم با نتیجه 15 بر 8 به پیروزی رسید و قهرمان این رقابت ها شد. سید امیرحسینی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری ایران، صادق درودگر، سرپرست کاروان اعزامی و سایر مدیران و مسئولان ورزشی کاروان ایران از نزدیک شاهد این دیدار بودند.

تیم فرانسه و اتریش نیز دیدار رده بندی را برگزار کردند که ساحلی بازان فرانسه با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست داده و به مدال برنز رسیدند.

همچنین تیم والیبال زنان کارگر ایران نیز برای کسب مدال برنز روز گذشته به مصاف تیم لتونی رفت و با قبول شکست سه بر صفر به مقام چهارمی رضایت داد.
منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر: