يکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - September 23 2018
کد خبر: ۳۲۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، ضمن تقدیر از حمایت‌های رییس سازمان انرژی اتمی ایران به عنوان حامی طلایی، تندیس یادمان این کنفرانس و لوح تقدیر رییس انجمن رمز ایران به صالحی تقدیم شد.
در چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران که 15 و 16 شهریورماه به میزبانی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز برگزار شد، ضمن تقدیر از حمایت های دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به عنوان حامی طلایی، تندیس یادمان این کنفرانس و لوح تقدیر دکتر محمد رضا عارف، رییس انجمن رمز ایران به دکتر صالحی تقدیم شد.

این تندیس یادمان و لوح تقدیر سپس در جلسه روز دوشنبه 3 مهرماه شورای معاونین سازمان انرژی اتمی به دست مهندس رحمت، معاون حفاظت و امنیت تقدیم دکتر صالحی شد.

یکی از مدیران این سازمان به عنوان سخنران کلیدی کنفرانس بین المللی در سخنرانی با محوریت علمی-ترویجی، ضمن اشاره به اقدامات و فعالیت‌های سازمان انرژی اتمی در مقابله موثر با انواع خرابکاری صنعتی و مخاطرات سایبری، به ارائه مختصری از تکنیک ها و تجربیات منحصر بفرد سازمان در شناسایی تهدیدات سایبری نوین در حوزه صنعت پرداخت.

در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، پنل های تخصصی جانبی جهت بحث و تبادل نظر، به اشتراک گذاری تجربیات و ارائه جدیدترین یافته‌های بین‌المللی در حوزه رمزنگاری، امنیت اطلاعات و سیستم‌های کنترل و اتوماسیون صنعتی با حضور فعال نماینده سازمان، نمایندگان دانشگاه‌های کشور و دانش پژوهان این حوزه برگزار شد.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: