چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - October 21 2020
کد خبر: ۵۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲
پس از کولاک شدید بوستون، وزیر خارجه آمریکا به دلیل پارو نکردن برف‌های مقابل منزلش جریمه شد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، جان کری، وزیر خارجه آمریکا تاکنون با عناوین مختلفی از جمله وزیر خارجه، سناتور سابق، کاندیدای سابق دموکرات‌ها برای ریاست جمهوری توصیف می‌شد اما این بار خبرگزاری آسوشیتدپرس وی را با عنوان "قانون شکنی برف روبی" توصیف کرد.

از آنجایی که برف روبی مقابل خانه‌ها در آمریکا برعهده صاحب ملک است و اجباری، جان کری به دلیل عدم برف روبی 50 دلار جریمه شد. جریمه وزیر خارجه آمریکا پس از آن انجام شد که یکی از شهروندان آمریکایی به مقامات شکایت کرد. یک شهروند آمریکایی عکسی را از خانه بزرگ پنج خوابه کری در بوستون گرفته بود که نشان می‌داد برف سنگینی در پیاده روی مقابل منزل وی قرار دارد.

گلن جانسون، سخنگوی کری گفت: دیپلمات‌ها نیز همانند مردم عادی هستند. زمانی که وزیر امور خارجه خارج از کشور بود، برف و سرما آمریکا را فرا گرفت. وی با تایید خبر جریمه شدن جان کری گفت که برف‌ها هم اکنون جمع آوری شدند و جان کری با خوشحالی جریمه خود را پرداخت می‌کند.

وی ابراز امیدواری کرد که این آخرین کولاک سال باشد. کری هفته گذشته به همراه باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برای عرض تسلیت به خاندان سعودی به ریاض رفته بود، بنابراین خودش نمی‌توانست پیاده روی مقابل منزل را تمیز کند. جان کری از سال 1995 در ویلایش در بیکن هیل بوستون زندگی می‌کند. به دلیل برف شدیدی که هفته گذشته در آمریکا شروع به باریدن کرد، مارتین والش شهردار بوستون مجبور شد تا نسبت به کسانی که برف روبی نمی‌کنند وارد عمل شود.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: