چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - April 21 2021
کد خبر: ۸۷۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
روزهای باقی مانده به ضرب الاجل در مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 در وین با حاشیه های مهمی روبرو است که بعضا اخبار مهمی از آنها هم به بیرون درز می کند. برای اطلاع از آخرین تحولات مذاکرات هسته ای و حاشیه های خواندنی آن با امید هسته ای از وین همراه باشید.
به گزارش سایت امید هسته ای از محل مذاکرات ایران و گروه 1+5 در وین، با توجه به حساسیت مذاکرات هسته ایران با 1+5 در روزهای مهم و حساس خود برای رسیدن به توافقی جامع تا مدت زمان تعیین شده هر روز با حاشیه ها و اخبار مهم از وین روبرو هستیم که جزئیات آنها را هر روز تا پایان مذاکرات هسته ای در گزارشی تحت عنوان گام به گام با حاشیه های وین خواهیم خواند.

در حاشیه مذاکرات شنیده می شود که؛

صالحی، عراقچی، روانچی و فریدون از طرف ایران، مونیز، شرمن و رابرت مالی از طرف آمریکا و هلگا اشمید از طرف اروپا نیز به مذاکرات ظریف و کری اضافه شدند و جلسه خاتمه يافت

******
با ورود صالحی مونيز بلافاصله به ملاقات وی رفت.

******
به علت هوای گرم در وين ميزبان در جمع خبرنگاران بستني پخش كرد.

توئیتر مقام معظم رهبری: همه این را بدانند؛ تیم مذاکره کننده (دوستانی که امروز در حال انجام وظایف خود هستند) قابل اعتماد، شجاع، نترس، امین و معتقد هستند.

******
ساعت دو ملاقات لاوروف و ساعت چهار نیز آمانو برای ملاقات با دکتر ظریف به کوبورگ خواهند آمد.

*****
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان با جان کری ساعت یازده به وقت محلی با یکدیگر ملاقات خواهند داشت.

******
محمد جواد ظریف صبح امروز وارد وین شد.

******
علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و حسین فریدون دستیار ویژه رئیس جمهوری، محمد جواد  ظریف را در این سفر همراهی کردند.

******
همسر محمد جواد ظریف وارد هتل کوبورگ شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: