شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - June 06 2020
کد خبر: ۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۳
آيت الله هاشمی در ديدار دكتر ظريف، معاونين و مسؤولين وزارت امور خارجه، با تقدير و تشكر از فعاليت ها، تلاش ها و برنامه هاي مربوط به سياست خارجي، به ويژه تيم مذاكره كننده هسته اي، گفت: روند خوبي آغاز شد كه اميدواريم در مسير آن به عزت و سربلندي مردم ايران برسيم.
آيت الله هاشمي رفسنجاني عصر امروز در ديدار دكتر ظريف، معاونين و مسؤولين وزارت امور خارجه، با تقدير و تشكر از فعاليت ها، تلاش ها و برنامه هاي مربوط به سياست خارجي، به ويژه تيم مذاكره كننده هسته اي، گفت: روند خوبي آغاز شد كه اميدواريم در مسير آن به عزت و سربلندي مردم ايران برسيم.

به گزارش امیدهسته ای؛ رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، حمايت رهبر معظم انقلاب، مسؤولين نظام و مردم از اقدامات تيم مذاكره كننده را بسيار ارزنده و در تاريخ ماندگار خواند و گفت: با اقتدار براي احقاق حقوق تاريخي مردم ايران در استفاده از مواهب غيرنظامي دانش هسته اي بكوشيد كه ملت ايران پشتيبان شماست.

وی با ارائه تحليلي از اوضاع كشور و نگاه جهانيان به انقلاب اسلامي درسالهاي گذشته، گفت: اصلاح آن نگاه، دستاورد بزرگي بود كه نتيجه آن جلوگيري از گسترش دامنه تحريمها و اميدواري مردم به رونق اقتصادي است.

در آغاز اين ديدار، دكتر محمدجواد ظريف با تبريك سال نو، گزارش كوتاهي از مذاكرات اخير، روند برنامه¬ها و فعاليت¬هاي سياست خارجي در سال 1393 ارائه كرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: