دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - April 19 2021
کد خبر: ۸۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
او در گفت وگوی بالکنی با خبرنگاران تاکید کرد که مذاکرات امروز وی با جان کری سازنده بوده است. ظریف برای بار دوم که در بالکن حاضر شد دکتر صالحی را با خود به بالکن آورد و گفت:رفتم اصل اش را آوردم هر سوالی دارید بپرسید.
حسن محمدی/وین: بالکن هتل کوبورگ در این روزها مهمترین تاثیر را در بازی های رسانه ای طرفین مذاکره دارد.

گفت وگو های بالکنی مذاکره کننده گان که همراه با تک جمله هایی است که عموما مسیر را رو به پیشرفت و حرکت به سمت جلو نشان می دهد در روزهای بی خبری از داخل هتل کوبورگ برای اصحاب رسانه بسیار پراهمیت است.

به گزارش پایگاه خبری امید هسته ای از وین، ظریف امروز 2بار به بالکن هتل کوبورگ آمد و در پاسخ به خبرنگاران که درباره محتوی جلسات سوال کردند گفت که اگر اراده سیاسی باشد تا روز دوشنبه مذاکرات به نتیجه می رسد.

او در گفت وگوی بالکنی با خبرنگاران تاکید کرد که مذاکرات امروز وی با جان کری سازنده بوده است.
ظریف برای بار دوم که در بالکن حاضر شد دکتر صالحی را با خود به بالکن آورد و گفت:رفتم اصل اش را آوردم هر سوالی دارید بپرسید.

در زمانی که ظریف و صالحی در بالکن بودند موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز از درب دیگر بالکن بیرون آمد که توجه خبرنگاارن را به خود جلب کند و با آمدن وی، ظریف و صالحی به داخل رفتند.

به هرحال گفت وگوی بالکنی مذاکراه کننده گان با خبرنگاران یکی از تفریحات این روزهای مذاکره کننده گان و خبرنگاران شده است و از طریق زبان بدن و صورت آنها و حتی نحوه گفتارشان متوجه می شوند که مذاکره کننه گان خوشحال هستند یا ناراحت و بر اساس آن تصمیم می گیرند.نام:
ایمیل:
* نظر: