جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - August 07 2020
کد خبر: ۹۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴
سایت فردو سازمان انرژی اتمی در ایام سراسر نور و رحمت کرامت میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) امروز 28 مردادماه 1394 میزبان جمعی از خدام آستان ملک پاسبان قدس رضوی بود.
در سلسله برنامه­ ها و جشن­ های پیش بینی شده سازمان انرژی اتمی در دهه کرامت، از جمله حضور روز گذشته ریاست محترم سازمان انرژی اتمی به همراه دبیر کمیته امنیت فناوری هسته ­ای در مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع)، جمع کثیری از خادمین آستان قدس رضوی در سایت فردو حضور یافتند.

به گزارش پايگاه خبري اميدهسته اي، زارعان معاون سازمان به نمایندگی از طرف دکتر صالحی ضمن استقبال و خوش آمد گویی و همراهی این عزیزان در این بازدید چند ساعت که همراه با معرفی و توضیحات در خصوص علل و عوامل فعالیتهای جمهوری اسلامی ایران در جهت کسب فناوری صلح آمیز هسته­ ای که باعث اقتدار و توانمندی کشور گردیده ضمن پاسخگویی به سئوالات، پیرامون موضوع مذاکرات و برنامه اقدام مشترک (برجام) همراه با کاربردهای صنعت هسته ­ای و تاثیر گذاری آن در سایر صنایع با هدف توسعه کشور همراه با آرمان گرایی، ایثار و دین باوری توضیحاتی را ارائه داد.

زارعان تأکید کرد ائمه اطهار ولی نعمتان ما هستند، علی الخصوص حضرت امام رضا (ع) که بیشتر برای ما ایرانیان ولی نعمت هستند و در این سالها در همه برنامه ها و در مشکلات با توسل و توجهمان به این ذوات مقدس توانسته­ ایم مسیر پیشرفت و توسعه را ادامه دهیم و بر مشکلات پیروز شویم.

این برنامه که در این مناسبت همچون جشن با شکوهی در فضای بسیار معنوی و همراه با شور و شعف رضوی همراه بود پرچم مقدس گنبد مطهر علی بن موسی الرضا (ع) در محل سایت فردو در حضور کارکنان خدوم و متخصصین متعهد صنعت هسته­ای همراه با نوای گرم و ملکوتی مداحان و خدام آستان حضرتش به اهتزاز در آمد.

اهتزاز پرچم امام رضا(ع) در سايت فردو


اهتزاز پرچم امام رضا(ع) در سايت فردو
نام:
ایمیل:
* نظر: